Business Leaders Forum | INICIO pro ženy – 6. kolo úspěšného projektu na podporu podnikání žen
59347
single,single-post,postid-59347,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

INICIO pro ženy – 6. kolo úspěšného projektu na podporu podnikání žen

logo INICIO(1)
Společnost AGENDER s.r.o., člen platformy Business Leaders Forum, zve k účasti v projektu INICIO pro ženy, jehož 6. ročník startuje 17. března 2017.
  • Zvažujete Vy rozjet vlastní podnikání, ale bojíte se udělat první krok?
  • Láká Vás být svou vlastní paní, ale váháte, zda jste podnikatelský typ?
Právě pro Vás je určen projekt INICIO pro ženy! V rámci komplexního cyklu seminářů a workshopů získají účastnice nejen potřebné sebevědomí pro krok do neznáma, ale jasnou představu, co je na této nové cestě čeká. Získají životaschopný byznys plán, mentora na další rok – kdy jejich byznys bude v záběhu, podporu Inicia pro ženy a kontakty. Připraveny jsou také krásné dárky pro všechny účastnice a ceny pro vítězku.

Posledního ročníku projektu INICIO pro ženy se zúčastnilo 15 žen z celé republiky, nejčastěji ve věku 40-50 let. Většina měla již malé zkušenosti s podnikáním (což však není podmínkou). V rámci svých podnikatelských aktivit se hodlají zaměřit zejména na zdravý životní styl, volnočasové aktivity a výrobu dekorací či šperků.

„Chtěla jsem svobodu a čas na sebe a rodinu, a tu jsem podnikáním získala. A co mi to vzalo? Jsem za firmu 100% zodpovědná, jak po stránce finanční, tak reputační, a za to jsem ráda…:)“
Podívejte se na záznam z minulých let projektu. Více informací naleznete na webu Inicio pro ženy.