Business Leaders Forum | O nás
57839
page,page-id-57839,page-parent,page-template-default,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Business Leaders Forum (BLF) je platformou pro společensky odpovědné podnikatele, kterým záleží na lidech a prostředí, v němž působí.

 

Pomáháme firmám naplňovat principy společenské odpovědnosti 1(CSR), pořádáme setkání firemních leaderů, inspirujeme vysokoškolské studenty a ukazujeme přínosy CSR.

Společenské odpovědnosti firem se věnujeme už více než 25 let. Při přípravě našich projektů stavíme na zkušenostech a tradici a zároveň se díváme do budoucnosti.

Našimi členy jsou české firmy a české pobočky nadnárodních firemPřipojit se k nám můžete i vy.

Jsme součástí prestižní mezinárodní organizace  CSR Europe. Sledujeme moderní trendy CSR v zahraničí a snažíme ty nejlepší z nich přinést do českého podnikatelského prostředí.

Podívejte se, co o Business Leaders Foru říká Marta Kolská, patronka BLF a majitelka eticky odpovědné sítě kaváren a pražírny fairtrade kávy Mamacoffee: