Business Leaders Forum | Junior Lean In Bosch
58639
single,single-portfolio_page,postid-58639,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Junior Lean In Bosch

Otevíráme studentkám technických oborů dveře do byznysu

www.boschskyjob.cz

Rozšiřujeme naše úspěšné projekty založené na metodice Lean In a v roce 2016 startujeme Junior Lean In BOSCH. Díky podpoře firmy Robert Bosch, České Budějovice, se tentokrát zaměříme na sdílení zkušeností a startování kariéry studentek technických oborů, kterým často zbytečně chybí sebevědomí.

Jste studentkou technicky zaměřené vysoké školy?

Nebojte se a opřete se do své kariéry již nyní! Získejte nový pohled na skutečný byznys, praxi a osobní růst. Využijte jedinečné možnosti, kterou vám přináší Business Leaders Forum a firma BOSCH. Místo teoretických přednášek na vás čekají příklady z praxe a diskuse na konkrétní témata, díky nimž se účastnice vzájemně posouvají ve svém rozvoji.

Naučte se, jak se uplatnit v byznyse, jak zvládat obtížné situace, jak skloubit osobní život s kariérou a mnoho dalšího. K vedení programu využíváme osvědčenou metodiku Stanfordovy univerzity a postupy vrcholové manažerky Facebooku Sheryl Sandbergové.

Nemusíte mít žádné předcházející zkušenosti, důležitá je hlavně vaše touha se zlepšovat. Junior Lean In BOSCH pro vás může být impulsem k získání většího sebevědomí – protože otázky či pochybnosti, které možná právě teď máte, řešily v minulosti i dnešní úspěšné manažerky.

Jak to funguje?

Úspěšné uchazečky absolvují od 6. května do 1. července 2016 pět uzavřených setkání kruhu Junior Lean In BOSCH, a to v prostorách Dejvického divadla v Praze. Poté účastnice budou stínovat vybraného manažerku/manažera a nahlédnou tak do každodenní praxe osobností českého byznysu. Program uzavře neformální setkání v provoze firmy Robert Bosch v Českých Budějovicích.

Účast v projektu je pro studentky zdarma.

Uzávěrka přihlášek: 22. dubna 2016.

Na přihlášku není žádný formulář, prostě nám jen pošlete váš životopis. Přihlášky a případné otázky adresujte Martině Voškové (voskova@blf.cz).

 

„Naše společnost Robert Bosch, České Budějovice je opakovaně oceňována jako Zaměstnavatel Jihočeského kraje. Dbáme na work life balance našich zaměstnanců. Chceme podpořit diverzitu v naší společnosti a nabídnout ženám atraktivní zaměstnání v jihočeském regionu.“

 

Bosch logo

Category:

Studenti