Business Leaders Forum | Moje volba
3567
single,single-post,postid-3567,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Moje volba

Zapojte do výběru charitativního partnera své zaměstnance! V projektu Moje volba měli zaměstnanci možnost nominovat neziskové organizace a pak mezi nimi prostřednictvím hlasování zvolili jednu, kterou bude ABB dlouhodobě podporovat.

Nominace neziskových organizací

V první fázi projektu jsme s radostí přijímali velký počet návrhů – celkem jsme obdrželi pestrou škálu nominací od 49 zaměstnanců. Neziskové organizace navrhovali zaměstnanci z kanceláří i výroby, volaly manželky zaměstnanců a zajímali se i naši anglicky mluvící zaměstnanci. Ukázalo se, že mnoho zaměstnanců se aktivně zapojuje do činnosti nominovaných organizací, což bylo také rozhodující kritérium při volbě finalistů.

Jaký byl hodnotící mechanismus?

Jedenáctičlenná komise, složená z vedení jednotlivých oddělení a zástupců lokalit, vybírala ze všech nominovaných neziskových organizací tři finalisty. Mezi nimi měli pak možnost hlasovat všichni zaměstnanci, přičemž ABB se zavázalo za každý hlas darovat vítězné organizaci 100 Kč.

Projekt Moje volba má svého vítěze

Nejvíce hlasů obdržela brněnská organizace Domov pro mne, jejímž posláním je “pomáhat lidem se zdravotním postižením žít běžným způsobem života”. To znamená, že jim Domov pro mne pomáhá překonávat bariéry, aby mohli pracovat, studovat, starat se o svou rodinu a domácnost a věnovat se svým koníčkům stejně jako jejich zdraví vrstevníci.