Business Leaders Forum | Jakou krevní skupinu má ABB
3581
single,single-post,postid-3581,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Jakou krevní skupinu má ABB

V České republice dochází vlivem populačního vývoje k výraznému snížení počtu dárců krve. Cílem tohoto projektu je proto podpořit dlouhodobé dárcovství krve, a přispět tak k zvýšení počtu pravidelných dárců i prvodárců v jednotlivých lokalitách ABB.

Jak se mohou zaměstnanci zapojit?

  • Vyplnění dotazníku dárce krve

Novým dárcům doporučujeme vyplnit dotazník dárce krve. Odborníci z transfúzního oddělení jej vyhodnotí a emailem zaměstnance informují, zda je způsobilý darovat krev.

  • Osobní návštěva transfúzního centra – odběr

Dle svých časových možností zaměstnanec navštíví nejbližší transfúzní centrum v okolí bydliště, k dispozici má mapu transfúzních center.

  • Evidence odběru

Svůj odběr nahlásí zaměstnanec pomocí jednoduchého elektronického formuláře. Jako projev poděkování zapojeným zaměstnancům posíláme originální dárky: silikonový náramek s vaší krevní skupinou za první odběr a identifikační “psí” známku za třetí uskutečněný odběr.