Business Leaders Forum | RSJ je novým členem Business Leaders Fora
4050
single,single-post,postid-4050,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
RSJ Algorithmic Trading

RSJ je novým členem Business Leaders Fora

RSJ a.s.  je jedním z největších obchodníků a poskytovatelů likvidity na světových finančních trzích. K obchodování využívá důkladnou matematickou analýzu finančních trhů. RSJ též vyvíjí matematické modely, které převádí do softwarové podoby a provozuje je na největších světových burzách. V roce 2011 společnost zobchodovala 238 milionů kontaktů.

Společenská odpovědnost a podporované projekty

Firma RSJ si je vědoma, že svých úspěchů dosáhla díky vysoké odbornosti a špičkovým znalostem svých zaměstnanců. Ve svých aktivitách proto podporuje projekty, které rozvíjí univerzitní vzdělání, vědu i výzkum. Z poslední doby můžeme jmenovat soutěž pišQworky, ve kterých týmy složené ze středoškoláků a žáku 8. a 9. třídy základních škol soutěží v oblíbené hře piškvorky a cvičí si tak logické myšlení. RSJ také pravidelně podporuje institut CERGE-EI a Matematicko-fyzikální fakultu UK a je partnerem řady vzdělávacích konferencí, například letošního Týdne vědy a techniky.

V Business Leaders Foru si vážíme všech, kteří neberou CSR jenom jako prázdnou frázi, a jsme proto rádi, že můžeme RSJ přivítat mezi našimi členy.

Více informací na webových stránkách RSJ.