Business Leaders Forum | Nadace O2 realizuje od roku 2011 sociální program Think Big
4268
single,single-post,postid-4268,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Nadace O2 realizuje od roku 2011 sociální program Think Big

Think Big je celoevropský program, který pomáhá mladým lidem realizovat jejich nápady a projekty na podporu komunit, v nichž žijí. Stovky mladých lidí ve věku 13 – 26 let z celé České republiky tak mohou získat finanční grant ve výši až 70 tisíc korun.

Kromě finanční podpory získávají mladí také  telekomunikační balíček od O2. Především však projdou dvoudenním tréninkem odborných lektorů zaměřeným na rozvinutí komunikačních a prezentačních dovedností, práci v týmu a základy projektového řízení. Cílem je zvýšení kompetencí mladých lidí pro úspěšnou realizaci jejich projektu a zároveň zvýšení šance na jejich uplatnění v budoucím životě.

Telefónica je hnací silou programu Think Big. Jako jedna z největších firem v České republice se tak staví za mladé lidi a chce docílit jejich aktivního zapojení do dění ve společnosti a přispět ke změně myšlení o nich samotných. Programem chceme mladým lidem dokázat, že s nimi počítáme a pomůžeme jim.

Do prosince 2012 podpořila Nadace O2 celkem 404 projektů částkou přes 20 milionů korun. Další vlna přihlášek bude uzavřena 13.12.2012.  Více informací na http://www.o2thinkbig.cz/

[one_half]

[/one_half][one_half_last]

 [/one_half_last][one_half]

[/one_half][one_half_last]

[/one_half_last]