Business Leaders Forum | ABB je novým členem Business Leaders Fora
4295
single,single-post,postid-4295,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

ABB je novým členem Business Leaders Fora

Společnost ABB s.r.o. bude od ledna 2013 novým členem BLF. ABB je přední světová společnost působící v oblasti energetiky a automatizace. Jejich technologie pomáhají zákazníkům využívat elektrickou energii efektivně a zvyšovat průmyslovou produktivitu při současném snížení dopadu na životní prostředí. ABB se tak snaží v praxi naplňovat svůj slogan „Energie a produktivita pro lepší svět“.

Společenská odpovědnost a projekty

ABB je dlouholetým partnerem platformy – CSR manažerka Magdalena Boušková je odborným garantem portálu www.csr-online.cz a informace z jejího pracovního života si můžete pravidelně přečíst v Deníku CSR manažerky. ABB klade na společenskou odpovědnost velký důraz a snaží se ji co nejvíce propojit se svým předmětem podnikání. Všechny aspekty společenské odpovědnosti mají vliv na strategické plánování i každodenní rozhodování firmy.

“Naše společnost spolupracuje s BLF na bázi partnerství už několik let. Nyní jsme se však rozhodli naši spolupráci dále prohloubit a stát se aktivními členy. Chceme se podílet na posílení odpovědného podnikání v České republice, a to zejména prostřednictvím sdílení dobré praxe.”

Magdaléna Boušková, CSR manažerka

Více informací o ABB naleznete zde.