Business Leaders Forum | ČSOB je novým členem Business Leaders Fora
4299
single,single-post,postid-4299,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

ČSOB je novým členem Business Leaders Fora

Od ledna 2013 se ČSOB po několikaleté pauze opět stane členem BLF. ČSOB působí jako univerzální banka v České republice pod dvěma základními obchodními značkami – ČSOB a Poštovní spořitelna. Poskytuje své služby všem klientským segmentům, tj. fyzickým osobám, malým a středním podnikům a korporátním a institucionálním klientům. ČSOB nabízí současně se svými produkty a službami i ucelenou nabídku produktů a služeb celé skupiny ČSOB.

ČSOB je společností, která chápe potřeby svého okolí a snaží se být aktivním prvkem komunity, ve které působí. Ve spolupráci s neziskovými organizacemi proto pomáhá překonávat bariéry a umožňuje získat plnohodnotné vzdělání těm, kteří to nejvíce potřebují. Zároveň připravuje sociálně handicapovanou mládež na skutečný život, poskytuje studijní stipendia nadaným dětem se zdravotním postižením, dětem z dětských domovů nebo dětem jinak sociálně znevýhodněným. Stejnou měrou pak podporuje i zvýšení úrovně finanční gramotnosti v české společnosti.

ČSOB pod svou obchodní značkou ERA letos finančně podpořila výstavbu vodících linií ve stanici metra Radlická a též je generálním partnerem projektů BLF CSR Ambassadors a Business Master Classes.

Více informací o ČSOB naleznete zde.