Business Leaders Forum | Jak zahnat obavy a nejistotu z prvního dobrovolnického dne?
4742
single,single-post,postid-4742,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Jak zahnat obavy a nejistotu z prvního dobrovolnického dne?

Koncem ledna jsme v ABB vyhlásili už čtvrtý ročník firemního dobrovolnictví. Zaměstnanci můžou v závislosti na potřebách našich partnerských neziskových organizací strávit jeden den mnoha různými způsoby téměř ve všech našich lokalitách.

Někteří se již poněkolikáté vrhají s nadšením i na dobrodružné akce typu celonoční asistence vozíčkářům při noční bojovce nebo účast na lyžařských kurzech pro lidi s tělesným postižením. Někteří by také rádi přispěli svou účastí na dobrovolnickém dni, ale nemají s podobnou akcí zkušenost nebo nevědí, jak se chovat k lidem s postižení.

Pro zaměstnance, kteří mají zájem o dobrovolnictví, ale hlavou jim běhají různé nezodpovězené otázky, jsme připravili Průvodce dobrovolníka. Průvodce stručně vysvětluje pravidla účasti, nabízí možnosti podpory, určuje způsob přihlášení, doporučuje vhodné chování a mnoho dalšího.

Průvodce dobrovolníka je k dispozici zde.

https://csr-online.cz/wp-content/uploads/2013/02/Pruvodce_dobrovolnika.pdf