Business Leaders Forum | Společnost Telefónica uveřejnila novinky z oblasti společenské odpovědnosti
4755
single,single-post,postid-4755,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Společnost Telefónica uveřejnila novinky z oblasti společenské odpovědnosti

Telefónica Česká republika podporuje 10. ročník Dne bezpečnějšího internetu, který je organizován sítí osvětových center Insafe. Tématem jubilejního ročníku jsou online práva a zodpovědnost, a to zejména u dětí a mladých lidí. Celosvětová kampaň proběhne v úterý, 5. února 2013.

Členové platformy Byznys pro společnost a ostatní firmy jsou v rámci Patron Day společnosti Telefónica Czech Republic zváni na ukázkový trénink Komunikace se zákazníky se zdravotním znevýhodněním, kterým prochází konzultanti na prodejnách O2. 3. března 2013 se ho v sídle společnosti Telefónica může účastnit každý z vás.

Společnosti Telefónica byla v rámci akce Global Volunteer Program Award, kterou pořádá mezinárodní organizace IAVE (International Association for Volunteer Effort), udělena cena za nejlepší globální program v oblasti dobrovolnických aktivit. Předání proběhlo v Londýně v rámci 22. celosvětové konference organizace IAVE na téma dobrovolnických aktivit.