Business Leaders Forum | Jezdíme na kole do práce a stali jsme se Spojenci
4974
single,single-post,postid-4974,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Jezdíme na kole do práce a stali jsme se Spojenci

Toto o sobě může prohlásit téměř 200 zaměstnanců ABB, kteří se zapojili již do čtvrtého ročníku soutěže Tour de ABB. Jedná se o závod pro zaměstnance, kteří do práce a z práce jezdí na kole či chodí pěšky. Ujeté či ušlé kilometry posouvají závodníky po virtuální trase, která se každý rok mění.

Letošní trasa startuje v Brně a dále vede například přes pražskou centrálu ABB (212. km závodu) a berlínskou pobočku (547. km) až do sídla ABB ve Švédsku ve městě Västerås (1675. km). Zde je oficiální cíl, ale lze pokračovat dále až do švédského Luleå (2599. km). Celá trasa kopíruje dodávku rozváděčů brněnského ABB pro datové centrum společnosti Facebook ve Švédsku.

Při projetí některého z 15 stanovišť na trase získávají body, na základě kterých se vypočítá částka, kterou ABB věnuje Sportovnímu klubu vozíčkářů na organizaci cyklistických akcí. Každý závodník se tak stane tzv. Spojencem. Více na www.skvpraha.org/spojenci.

Více informací o soutěži najdete na stránkách ABB v sekci Společenská odpovědnost.