Business Leaders Forum | Sportem k trvalé či jednorázové pomoci
5069
single,single-post,postid-5069,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Sportem k trvalé či jednorázové pomoci

Rádi byste pro své zaměstnance uspořádali sportovní den? Napadlo vás, že byste tím mohli pomoci některé neziskové organizaci? Výsledkem pak bude výhoda pro všechny zúčastněné strany, spokojení budou vaši zaměstnanci, a tedy i firma a samozřejmě také nezisková organizace.

Myšlenka je to dobrá, ale jak ji zrealizovat? Řešením je buď účast na benefičním turnaji nebo sportovní den připravený na míru pro vaši firmu. Společnost ABB právě hledá tu nejvhodnější variantu. A jaký je váš názor? 

Benefiční turnaje

Hned několik neziskových organizací pořádá benefiční turnaje v různých sportovních disciplínách. Podívejte se na pár příkladů.

1. Liga Cup 2013 – malá kopaná a beach volejbal

Liga Cup 2013 je již čtvrtý ročník benefičního fotbalového turnaje firem v malé kopané a beach volejbale. Turnaj proběhne 16. června v Brně a 22. června v Praze. Vaší účastí podpoříte Férovou nemocnici, ojedinělý projekt Ligy lidských práv na pomoc poškozeným pacientům. Pro děti je připraven bohatý doprovodný program. Více na www.ligacup.cz.

2. Florbalové Benefice firem

Cílem již desátého Benefičního turnaje bude letos opět jak finanční podpora činnosti Sportovního klubu vozíčkářů Praha, tak i přiblížení sportu hendikepovaných veřejnosti. Návštěvníci si mohou také vyzkoušet jízdu na kole pro vozíčkáře – handbike a seznámit se s dalšími speciálními pomůckami pro sport hendikepovaných. Více na www.skvpraha.org.

3. Charitativní závod dračích lodí

Jde o unikátní spojení živé zábavy pro veřejnost, akce pro rodiny s dětmi a příležitosti pro team building. To vše při dosažení finančního přínosu pro charitativní organizace – letos pro Život 90 a Nadace Naše dítě. Závod dračích lodí na řece Vltavě již čtvrtým rokem organizuje Rotary club Prague International. Více na www.rotarydragon.cz.

Sportovní den šitý na míru

Máte ve svém okolí neziskovou organizaci provozující sportovní činnost? Zkuste ji oslovit s nabídkou spolupráce při organizaci sportovního dne pro vaše zaměstnance. V tomto případě se bude jednat o akci pouze pro vaši firmu, tudíž bude jednodušší přizpůsobit program vašim představám. Příkladem vhodné organizace je Sportovní klub Jedličkova ústavu nebo Sportovní klub vozíčkářů Praha.