Business Leaders Forum | Stínování manažerů vrcholí
5104
single,single-post,postid-5104,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Stínování manažerů vrcholí

Dvacátý první ročník projektu Stínování manažerů se dostal do fáze, kdy dochází k realizacím jednotlivých stáží. Prvních  několik studentů již stínování úspěšně absolvovalo. Konkrétně mají “odstínováno” studenti ve společnosti Tepelné hospodářství Hradec Králové, kde byli tři “stíni” a jedna stáž proběhla také ve společnosti GE Money, generálního partnera tohoto ročníku Stínování manažerů.

Do projektu se nyní rozhodla vstoupit společnost Microsoft, ve které se Stínování manažerů propojí s naším dalším projektem Stínování přes hranice, určeným pro studenty ze zahraničí. Studentům se tak otevírá jedinečná příležitost pracovat v mezinárodním prostředí.

Všechny doposud neuskutečněné stáže budou průběžně realizovány až do prosince tohoto roku, kdy bude tento ročník Stínování manažerů ukončen.

Tento projekt je financován z Evropského sociálního fondu