Business Leaders Forum | Společnost DAS darovala tiskárny potřebným
5220
single,single-post,postid-5220,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Společnost DAS darovala tiskárny potřebným

Společnost D.A.S. pojišťovna právní ochrany, a.s. v loňském roce nastoupila na cestu růstu a velkých změn. V rámci těchto kroků se uskutečnilo v listopadu i přestěhování centrály společnosti do větších a modernějších prostor. Při této příležitosti bylo zavedeno centralizované řešení pro tisk a skenování dokumentů a původní malé tiskárny darovány těm, kteří je lépe využijí.

Prostřednictvím portálu Daruj správně vybrala společnost D.A.S. vhodné organizace s různým zaměřením, například ekologie, péče o seniory, péče o postižené spoluobčany.

Tiskárny byly konkrétně darovány těmto organizacím: domov seniorů Sue Ryder Praha (2 kusy), „Život bez bariér“ (6 kusů), „Filia“ (2 kusy), Ekodomov  (1 kus), Fragilní X (1 kus)

 “Věříme, že naše tiskárny budou uvedeným sdružením dlouho sloužit a budou tak moci uspořené finanční prostředky nasměrovat lépe v souladu s jejich posláním.” PhDr. Jiří Beran, Ph.D. (ředitel úseku řízení lidských zdrojů společnosti D.A.S.)