Business Leaders Forum | Sdílená hodnota jako příležitost pro společenskou odpovědnost? – pozvánka na diskusi se zástupci předních českých médií
5435
single,single-post,postid-5435,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Sdílená hodnota jako příležitost pro společenskou odpovědnost? – pozvánka na diskusi se zástupci předních českých médií

Redakce zpravodajského portálu EurActiv.cz si Vás dovoluje srdečně pozvat na diskusi s názvem Sdílená hodnota jako příležitost pro společenskou odpovědnost?, kterou pořádá agentura CSR ConsultJde o panelovou diskusi se zástupci předních českých médií, v rámci níž budou debatující nahlížet na téma společenské odpovědnosti z trochu jiné perspektivy, než bývá obvyklé, a to prostřednictvím konceptu sdílené hodnoty. Diskuse je určena zástupcům firem, kteří hledají příležitost pro inovace, CSR manažerům, zástupcům médií i dalším zájemcům.

 Svůj pohled na společenskou odpovědnost a na koncept vytváření sdílené hodnoty nabídnou Petra Horáková (Hospodářské noviny), Adéla Vopěnková (Forbes Česko), Tomáš Sacher (Respekt), Jan Vitásek (EurActiv.cz)

Diskuse se bude konat v úterý 4. června 2013 od 9:00 do 11:00 hod, v prostorách Era svět (Jungmannovo náměstí 767, Praha 1)

Počet míst je omezen, proto se v případě zájmu co nejdříve zaregistrujte na adrese leona@csrconsult.cz

[one_half][/one_half][one_half_last][/one_half_last]