Business Leaders Forum | Přípravy na nový ročník "Stínování manažerů"
5445
single,single-post,postid-5445,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Přípravy na nový ročník "Stínování manažerů"

Ačkoliv Stínování manažerů 2012/ 2013 teprve vrcholí, přípravy na nový ročník, který bude již dvacátý druhý, jsou v plném proudu. A nový ročník, jehož generálním partnerem se stala společnost Mucos, s sebou přináší hned několik změn. Tou nejvýraznější z nich je, že celý následující ročník bude ve znamení CSR. Šíření CSR do českého podnikatelského prostředí je pro nás v Business Leaders Foru to hlavní a jelikož jsou to právě vysokoškolští studenti, kdo jsou podnikatelé zítřka, rozhodli jsme se v novém ročníku tohoto projektu šířit CSR i mezi ně.

Manažeři tedy nejenže mohou předat studentům své zkušenosti, ale také mají příležitost ukázat CSR aktivity své firmy a představit tak společnost v tom nejlepším světle.

Přihlašování pro manažery do nového ročníku je již spuštěno! Manažeři, kteří by se rádi zapojili, najdou více informací o projektu a jeho výhodách zde.

Přihlašování pro studenty bude možné až na podzim tohoto roku po začátku nového semestru. Už teď si ale mohou přečíst, co jim projekt nabízí zde.

Pokud se chcete do stínování manažerů zapojit, neváhejte kontaktovat manažerku projektuVladimíru Bendovou bendova@blf.cz

Podívejte se také na náš informační leták (pdf, 403 kB) a harmonogram projektu (pdf, 551 kB) .

 

Tento projekt je financován z Evropského sociálního fondu