Business Leaders Forum | Pozvánka na konferenci "Práce na dálku – o krok blíž k vám"
5474
single,single-post,postid-5474,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Pozvánka na konferenci "Práce na dálku – o krok blíž k vám"

Srdečně Vás zveme na konferenci s názvem “Práce na dálku – o krok blíž k vám”, kterou pořádá Koordinační centrum práce na dálku v Třebíči. Konference se koná v úterý 18. června 2013 od 9:00 do 16:00 v kinosále Kongresového centra Pasáž na Masarykově náměstí 1323 v Třebíči.

Na konferenci vystoupí řečníci, kteří mají s prací na dálku zkušenosti a také odborníci, kteří představí technologie, které umožňují práci na dálku a zároveň šetří čas a zvyšují efektivitu komunikace. Mezi přednášejícími jsou Michal Martoch, neúnavný propagátor práce na dálku v České republice a Ivan Pilný, bývalý šéf českého Microsoftu, který se v současné době věnuje efektivní práci s mozkem. Se svým příspěvkem vystoupí také zahraniční partneři z Velké Británie.

Podrobný průvodce je k dispozici zde. Program konference je k dispozici zde. Další informace naleznete na webových stránkách Koordinačního centra práce na dálku.

Účast na konferenci je zcela zdarma.

Počet míst je omezen. V případě zájmu se prosím přihlaste na e-mailové adrese pracenadalku@trebic.cz nebo přes online formulář zde.