Business Leaders Forum | Přijďte strávit den na Kongresu žen!
5486
single,single-post,postid-5486,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Přijďte strávit den na Kongresu žen!

15. června 2013 se v Praze v Národním domě na Vinohradech uskuteční první český Kongres žen. Rozmanitý program bude rozložen do seminářů k tématu ženy a trh práce (ženy ve finančním sektoru, opatření pro zvýšení zastoupení žen v rozhodovacích pozicích, slaďování rodinného a pracovního života) a workshopů zaměřených na rozvoj dovedností a schopností žen (např. mentoring, rétorika, prezentační dovednosti, time-management). Nedílnou součástí Kongresu žen bude i veletrh organizací, institucí a firem, které se zabývají postavením žen na trhu práce. Program kongresu je k dispozici zde.

Kongres žen je neziskovou a nevýdělečnou iniciativou organizací, institucí a osobností z neziskového, akademického, uměleckého, veřejného i soukromého sektoru. Více informací naleznete zde.

Účast je zcela zdarma. Počet míst je však omezen, proto se v případě zájmu neváhejte včas registrovat.