Business Leaders Forum | Pozvánka na LeanIn Club – Diskusi inspirovanou knihou "Opřete se do toho: Ženy, práce a vůle uspět"
5573
single,single-post,postid-5573,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Pozvánka na LeanIn Club – Diskusi inspirovanou knihou "Opřete se do toho: Ženy, práce a vůle uspět"

Na konci dubna tohoto roku vyšla kniha Sheryl Sandbergové, vrcholné manažerky Facebooku, s názvem Opřete se do toho: ženy, práce a vůle uspět. Kniha zkoumá, proč se ženy navzdory svým akademickým úspěchům nedostávají do vedení klíčových institucí a nabízí přesvědčivá a rozumná řešení, jak mohou plně využít svůj potenciál. Jedním z hlavních nástrojů úspěchu je vzájemné předávání zkušeností a proto jsme se rozhodli uspořádat první diskusi ve formátu LeanIn v České republice.

Cílem setkání žen je výměna tipů a triků pro každodenní misi ženy, dcery, matky, manažerky. Pilotní setkání proběhne 12. června 2013 a zůčastní se ho tyto manažerky. Na další diskusi, která proběhne v polovině září se můžete již nyní přihlásit na email petrickova@blf.cz. Pozvánka je k dispozici zde, o dalších podrobnostech Vás budeme včas informovat.

Přečtěte si také článek Ivy Petříčkové, výkonné ředitelky BLF, na téma práce a rodina  zde.