Business Leaders Forum | "Proti ztrátě paměti", nový projekt společnosti Člověk v tísni
5367
single,single-post,postid-5367,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

"Proti ztrátě paměti", nový projekt společnosti Člověk v tísni

Společnost Člověk v tísni již dvanáctým rokem realizuje vzdělávací program Jeden svět na školách. Mimo jiné se zabývá i moderními československými dějinami a usiluje o to, aby měli mladí lidé dostatek informací o období komunistického Československa. Proto společnost pořádá 27. června 2013, který je Dnem památky obětí komunismu, celorepublikovou  kampaň s názvem Proti ztrátě paměti. Základní myšlenky jsou shrnuty v tomto Memorandu.

V rámci kampaně proběhne řada akcí v Praze i v regionech. Zúčastnit se mohou školy, neziskové organizace, firmy a každý, koho tato problematika zajímá. Business Leaders Forum se stalo partnerem kampaně a velmi nás těší, že můžeme tento projekt podpořit.

Nyní byly spuštěny nové webové stránky Proti ztrátě paměti.

Více informací naleznete také zde.

Pokud budete mít zájem se také zapojit, kontaktujte prosím Karolínu Puttovou karolina.puttova@jsns.cz, tel. 777 455 698. Připojit se do projektu můžete také zde.