Business Leaders Forum | Pozvánka na workshop k výpočtu uhlíkové stopy firem
5492
single,single-post,postid-5492,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Pozvánka na workshop k výpočtu uhlíkové stopy firem

Srdečně Vás zveme na již druhý ročník Workshopu k výpočtu uhlíkové stopy firem, který se bude konat 18. června 2013 v Řeži u Prahy.

Akci pořádá organizace TIMUR spolu s Centrem pro výzkum v Řeži. V rámci workshopu bude představena nová metodika výpočtu uhlíkové stopy firem. Partnery akce jsou společnosti CI2, Byznys pro Společnost a Bilan Carbone®. S organizováním a propagací workshopu pomáhá i společnost CONFi. Prezentovat budou RNDr. Viktor Třebický, Ph.D. Ing. Frédéric Wertz, Arne Springorum, Ing. Veronika Černá a Ing. Bc. Lucie Nenadálová, Ph.D.

Workshop je plánován na celý den. Vstupné je zdarma, z důvodu financování akce z projektu SUSEN. Je určen především pro komerční firmy, které se zabývají snižováním uhlíkové stopy nebo pro firmy, které se o toto téma začínají zajímat a zatím shromažďují informace. Na akci by měli zaznít nejen novinky k tomuto tématu, ale i shrnutí i pro tyto začínající zájemce, proto neváhejte a připojte se.

 https://csr-online.cz/wp-content/uploads/2013/05/pozvánka-na-druhý-workshop-k-výpočtu-uhlíkové-stopy-firem-1.pdf