Business Leaders Forum | Proběhlo první setkání LeanIn Clubu
5656
single,single-post,postid-5656,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Proběhlo první setkání LeanIn Clubu

12. června 2013 se v Café Lounge poprvé konalo setkání LeanIn Clubu. Jaký byl účel setkání a co to vlastně LeanIn Club je?

Primární podstatou LeanIn Clubu je setkání zajímavých ženských osobností, které si navzájem mohou předávat tipy a triky jak zvládat život matky, dcery, manželky a hlavně manažerky 7 dní v týdnu 24 hodin denně. Hlavní myšlenkou je vzájemná trvalá podpora v růstu skrze setkávání nad konkrétními case studies a zacílenou výměnu zkušeností.

LeanIn Club funguje jako místo, kde mohou ženy sdílet své zkušenosti a využívat synergie pro šíření jejich hodnot. Chce ukázat, že ženy jsou podceňovanou pracovní silou ve společnosti, přitom jejich schopnost empatie, vidění věcí v širším kontextu a sensitivita k lidským potřebám mohou významně pomoci rozvoji společnostem, jejich konkurenceschopnosti a nastartování vnitřní ekonomiky.

Diskuze v LeanIn Clubu vznikly na popud přednášky Sheryl Sandbergové, provozní ředitelky společnosti Facebook o tom, proč je ve vedoucích pozicích tak málo žen. Aby tak setkání pořádané Business Leaders Forem dostálo své myšlenky, hned první téma bylo inspirováno knihou Opřete se do toho: Ženy, práce a vůle uspět a hlavním řečníkem byla Taťána Le Moigne, ředitelka Google ČR.

V budoucnu pak bude LeanIn Club řešit problematiku mentorství, business partnerství, perfekcionismu a schopnosti přerozdělování práce nebo úspěchu jako takového.

[one_fourth][/one_fourth][one_fourth][/one_fourth][one_fourth][/one_fourth][one_fourth_last][/one_fourth_last][one_fourth][/one_fourth][one_fourth][/one_fourth][one_fourth][/one_fourth][one_fourth_last][/one_fourth_last]