Business Leaders Forum | Slavnostní ukončení 2. ročníku CSR Ambassadors a křest knihy "Moderní přístupy ke společenské odpovědnosti firem a CSR reportování"
5676
single,single-post,postid-5676,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Slavnostní ukončení 2. ročníku CSR Ambassadors a křest knihy "Moderní přístupy ke společenské odpovědnosti firem a CSR reportování"

20. června 2013 proběhlo v Era světě slavnostní ukončení druhého ročníku projektu CSR Ambassadors, pod záštitou společnosti ČSOB jako generálního partnera a společností Nestlé a Skanska v roli partnerů projektu.

V první části vystoupila vítězná skupina studentů s prezentací projektu, po které proběhlo hodnocení odbornou komisí.

Druhá část programu se věnovala křtu knihy Ing. Kláry Kašpárkové, Ph.D. a Ing. Viléma Kunze, PhD. s názvem Moderní přístupy ke společenské odpovědnosti firem a CSR reportování. Kmotrou se stala senátorka Miluše Horská a kniha byla věnována vítězné skupině studentů.

 

[one_fourth][/one_fourth][one_fourth][/one_fourth][one_fourth][/one_fourth][one_fourth_last][/one_fourth_last][one_fourth][/one_fourth][one_fourth][/one_fourth][one_fourth][/one_fourth][one_fourth_last][/one_fourth_last][one_fourth][/one_fourth][one_fourth][/one_fourth][one_fourth][/one_fourth][one_fourth_last][/one_fourth_last]