Business Leaders Forum | Strollering® je novým členem Business Leaders Fora
5660
single,single-post,postid-5660,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Strollering® je novým členem Business Leaders Fora

Business Leaders Forum Vám představuje nového člena, kterým se stala společnost Strollering® -mateřská v pohybu a přidružené občanské sdružení Strollering® – život v pohybu. Tato společnost se zabývá novým cvičebním programem pro maminky/tatínky s dětmi, který si klade za svůj hlavní cíl zapojit rodiče, pečující o své děti, do pravidelné sportovní aktivity, bez nutnosti zajišťovat dětem hlídání. Cvičit tedy mohou přímo společně s dětmi a to pod vedením zkušených lektorek.

Strollering® – život v pohybu je dobrovolným sdružením občanů a organizací, se zájmem o sportovní aktivity se specializací na práci s handicapovanými osobami. Hlavními činnostmi tohoto sdružení je pořádání seminářů, vzdělávacích a rekvalifikačních kurzů, vydávání vlastní publikace a podpora projektů s podobným zaměřením.