Business Leaders Forum | Blogování o technologiích, které mění dnešní svět
5702
single,single-post,postid-5702,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Blogování o technologiích, které mění dnešní svět

Podstatou teorie Vytváření sdílené hodnoty (Creating Shared Value) je, že firma je prospěšná okolní společnosti přímo prostřednictvím svých produktů a služeb – vzniká tak hodnota pro ni i pro její okolí. Věřím, že většina firem svou sdílenou hodnotu vytváří, jen ji často „v sobě“ nehledá nebo o ní nemluví. Podívejte se na nový přístup ABB.

ABB se rozhodlo prostřednictvím svých zaměstnanců mluvit o vlivu svých produktů na přírodu a bezpečnost i pohodlí lidí. Za tímto účelem založilo blog, který se jmenuje Dialog a obsahuje články o nejnovějších technologiích a trendech, které mění dnešní svět. Naši experti na energetiku a automatizaci mluví například o tom, jak můžou rozvodny pomoci předejít blackoutu nebo o městech, ve kterých jezdí elektrobusy a mnoha dalších zajímavých tématech.

Výhoda blogování je, že články obsahují osobní názory lidí, kteří svému oboru dobře rozumí, a jsou psané srozumitelně i pro technicky méně vzdělané čtenáře. Blogové příspěvky se také rychle šíří na sociálních sítích a mezi studenty technických vysokých škol.