Business Leaders Forum | Společnosti Huawei Technologies, Nano Energies a European Leadership & Academic Institute se stávají členy Business Leaders Fora
5766
single,single-post,postid-5766,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Společnosti Huawei Technologies, Nano Energies a European Leadership & Academic Institute se stávají členy Business Leaders Fora

Business Leaders Forum má tu čest představit Vám tři nové členy platformy předních společensky odpovědých firem: Huawei Technologies, Nano Energies a European Leadership & Academic Institute.

Huawei Technologies je předním světovým poskytovatelem služeb v oblasti informačních a telekomunikačních technologiích a jeho produkty a řešení používá třetina světové populace ve více než 140 zemích světa. Huawei se velmi silně zasazuje o vývoj v souladu s principy udržitelného rozvoje, přispívá k rozvoji dlouhodobě harmonicky fungující společnosti a je jedna z nejaktivnějších organizací v celoevropské platformě CSR Europe.

Na český trh dodává Huawei služby a infrastrukturu pro telekomunikační společnosti a mobilní operátory, ICT řešení, infrastrukturu a služby pro podnikový i veřejný sektor a chytré mobilní telefony, tablety , širokopásmové modemy a další.

Více informací naleznete na webových stránkách společnosti (česká verze, anglická verze).

Nano Energies je společností prosazující cestu k energetické soběstačnosti, svobodě a větší nezávislosti na současném energetickém systému, za využití moderních nano-technologií. Jako první společnost v naší zemi obchoduje výhradně s elektřinou z obnovitelných zdrojů, kterou přivádí do firem a domácností po celé České republice.

Elektřina, kterou dodává do rozvodné sítě, pochází z bioplynových stanic, větrných a vodních elektráren a slunečních elektráren, u kterých upřednostňuje dodavatele s panely umístěnými na střechách domů či průmyslových hal neboť podle Nano Energies k ochraně životního prostředí neodmyslitelně patří i zachování rázu krajiny.

Více informací na webových stránkách společnosti zde.

European Leadership & Academic Institute (ELAI) vytváří netradiční diskuzní a vzdělávací prostor pro předávání vědomostí a zodpovědný růst v rámci různých skupin společnosti; koncipuje a realizuje projekty na podporu vzdělávání, inovací a start-upů. Formou workshopů s leadery pro jednotlivce i firmy, veřejných diskuzí, oxbridge debat a cílených projektů podporuje ELAI individuální a celospolečenskou angažovanost tak, aby poskytl místo pro setkání osobností businessu, státní i neziskové sféry.

Více informací na webových stránkách společnosti zde.