Business Leaders Forum | Pozvánka na pracovní snídani s Forem 2000
5836
single,single-post,postid-5836,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Pozvánka na pracovní snídani s Forem 2000

Business Leaders Forum připravuje ve spolupráci s Forem 2000 výjimečné setkání. V rámci letošní konference Forum 2000: Společnosti v přerodu pořádáme pracovní snídani na téma Role nadnárodních korporací ve společnostech v přerodu.

Pracovní snídaně proběhne 17. září 2013 od 8:00 do 9:30 v galerie Langhans. V úvodu se představí skupina vzácných hostů, mezi kterými budou například Doraja Eberle (bývalá politička, předsedkyně správní rady Nadace ERSTE, Rakousko), Biljana Weber  (CEO, Microsoft, ČR), Jitka Schmiedová (Vicepresident for People and Property, Vodafone, ČR) a Leoš Vrzalík (Business Development a CSR, člen představenstva Skanska, ČR). Navazovat bude diskuze, kterou moderuje Ivana Štefková (členka správní rady Fora 2000, ČR). Pracovním jazykem bude angličtina.

Na semináři se účastníci především dozví, jakou roli mohou hrát nadnárodní firmy ve společenské odpovědnosti a jaký dopad může mít společensky neodpovědné chování. Dále se budeme věnovat roli leadera v rámci nadnárodní korporace a také otázce, jaký dopad má jeho etický přístup v rámci korporace včetně dopadu na trvale udržitelný rozvoj společnosti, v níž firma působí.

Zároveň si Vás dovolujeme pozvat na ostatní části programu významné mezinárodní konference Forum 2000 s důrazem na přednášku Jeho Svatosti Dalai Lamy.