Business Leaders Forum | BLF připravuje projekt na koordinaci výzkumu o CSR
5875
single,single-post,postid-5875,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

BLF připravuje projekt na koordinaci výzkumu o CSR

Společenská odpovědnost jako výzkumné téma přitahuje i v České republice stále větší pozornost vysokoškolských studentů a pedagogů. Výzkumu o CSR však chybí koordinace a propojení s praxí. Proto BLF připravuje projekt, který by měl podpořit systematizaci výzkumu o CSR.

„Máme v plánu pořádat jednou ročně konference s mezinárodní účastí, kde by se akademici mohli setkat se zástupci firem a informovat se o potřebách byznysu a stavu výzkumu v akademické sféře,“ říká Iva Petříčková, výkonná ředitelka BLF. Smyslem konference by tak bylo řešení konkrétních otázek CSR na teoretické i praktické úrovni a využití synergie vysokých škol a byznysu. Podrobnější informace o první konferenci zveřejníme na podzim 2013.

Business Leaders Forum se otázce výzkumu CSR věnuje i v rámci Národního akčního plánu společenské odpovědnosti, který nyní vzniká.