Business Leaders Forum | Pozvánka na konferenci Profesionálové v neziskovkách
5906
single,single-post,postid-5906,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Pozvánka na konferenci Profesionálové v neziskovkách

Organizace Um sem um tam, která se věnuje propojování neziskových organizací s profesionály z byznysu, Vás srdečně zve na konferenci Profesionálové v neziskovkách – to nejlepší co mohou odborníci z byznysu a neziskovek vytvořit. Konference je určena všem, kteří chtějí svými dovednostmi přispět neziskovému projektu, zatím však nevědí, jak na to. Skrze konkrétní osobní příběhy ukazuje, co může spolupráce s neziskovým sektorem člověku přinést. Zároveň představuje konkrétní možnosti, jak a kde se smysluplně zapojit. Nechybí tedy představení vhodných projektů, ale i konkrétní poptávky neziskových organizací.
Hlavním cílem akce je především ukázat možnosti a nabídku, kterou neziskový sektor nabízí pro lidi z byznysu. Cílovou skupinou jsou tedy především jednotlivci z byznys sféry, kteří přemýšlí o podpoře některé neziskové organizace svými dovednostmi.
Společně s Nadací Vodafone Um sem um tam v dubnu tohoto roku uspořádala první konferenci v Praze a pro velký úspěch zamíří i do regionů. Nejbližší akce se uskuteční ve čtvrtek 5. září v Ostravě a v úterý 10. září v Českých Budějovicích. Registrace na obě jsou již otevřené. Následně 2. října 2013 v Hradci Králové, na kterou se můžete registrovat v nejbližší době.
[one_half][/one_half][one_half_last][/one_half_last]