Business Leaders Forum | Je Vám více než 50 a máte chuť na změnu? Agentura Agender pro Vás připravila projekt "INICIO50+"
6064
single,single-post,postid-6064,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Je Vám více než 50 a máte chuť na změnu? Agentura Agender pro Vás připravila projekt "INICIO50+"

Pracovní agentura Agender s. r. o. , v rámci svého portálu Práce nad 50, připravila projekt s názvem INICIO50+, který usnadní lidem nad 50 let start jejich podnikání. V programu projektu je pro Vás připraveno několik seminářů, ve kterých se dozvíte, jak zahájit své podnikání, na co si dát pozor, jak nejlépe propagovat své zboží a služby a zkušení podnikatelé se s Vámi podělí o své zkušenosti.

30. října 2013 proběhnou úvodní workshopy pod názvem Restart. Zde bude malá skupina lidí, pod vedením zkušených koučů Jarky Švarcbachové a Barbory Taušové z DOWNTHERABBITHOLE, hledat vlastní řešení a inspiraci ke svému restartu pro rozjezd podnikání.  Více informací o Restartu naleznete zde.

Přihlašovací formulář naleznete zde nebo na  info@pracenad50.cz.