Business Leaders Forum | Kulatý stůl k Národnímu akčnímu plánu CSR v ČR
6072
single,single-post,postid-6072,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Kulatý stůl k Národnímu akčnímu plánu CSR v ČR

Jak jsme vás již dříve informovali Business Leaders Forum je aktivním spolutvůrcem právě vznikajícího Národního akčního plánu společenské odpovědnosti. Ten má stanovit priority a konkrétní kroky při podpoře rozvoje CSR v České republice. V expertní skupině, která dokument zpracovává, má BLF na starosti oblast výzkumu a vzdělávání. Jeho hlavním cílem je přispět k rozvoji konceptu společenské odpovědnosti organizací v ČR a tím pozitivně ovlivnit celou společnost, hospodářský rozvoj a konkurenceschopnost ČR. Jednotlivé kapitoly plánu se zabývají například otázkou propagace CSR, rozvoje dialogu mezi jednotlivými aktéry společenské odpovědnosti, samoregulace či zavedení mezinárodních standardů. Pozornost je zaměřena také na velmi aktuální téma ochrany zájmů spotřebitelů.

8. října 2013 pořádá Ministerstvo průmyslu a obchodu  ve spolupráci s Radou kvality ČR, platformou Byznys pro společnost a Business Leaders Forem setkání vrcholových manažerů firem. Hlavními body diskuze budou obecné cíle národní CSR strategie, představení návrhu Národního akčního plánu a debata se stakeholdery, kteří se budou moci vyjádřit ke konkrétním bodům národní strategie. O výsledcích jednání vás budeme dále informovat.