Business Leaders Forum | Transkript online s. r. o. je novým členem Business Leaders Fora
6077
single,single-post,postid-6077,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Transkript online s. r. o. je novým členem Business Leaders Fora

Společnost Transkript online s. r. o. se stala novým členem Business Leaders Fora. Jde o sociálně zaměřenou firmu, která pomáhá odbourávat komunikační bariéry svých klientů a její hlavní činností je poskytování služby profesionálního přepisu online a vývoj specializovaného software pro mobilní zařízení.

V České republice žije dle odhadů České unie neslyšících až 500 000 osob s postižením sluchu. Vzhledem k faktu, že většina těchto osob přišla o sluch během svého života a neovládá znakový jazyk, představuje online přepis nejpřirozenější způsob, jak mohou tito lidé komunikovat se svým okolím.

V rámci svých komerčních aktivit se Transkript zaměřuje především na korporátní klienty s velkým počtem zákazníků, mezi kterými jsou tak i osoby s postižením sluchu. Dosavadní zkušenosti prokázaly, že online přepis výrazným způsobem zkracuje dobu obsluhy, předchází nedorozumění a zvyšuje spokojenost neslyšících klientů.