Business Leaders Forum | Fakulta sociálních studií Masarykovy univerzity se stala partnery Business Leaders Fora
6089
single,single-post,postid-6089,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Fakulta sociálních studií Masarykovy univerzity se stala partnery Business Leaders Fora

Fakulta sociálních studií Masarykovy univerzity navázala spolupráci s Business Leaders Forem. Navrhli jsme několik témat pro diplomové práce studentům magisterských programů. Studenti budou mít po výběru témat možnost sami specifikovat, jakým směrem svou diplomovou práci povedou a podle toho jim nabídneme spolupráci s některou z našich členských firem. Studentům budeme při práci též poskytovat supervizi.

Fakulta sociálních studií je mladou dynamicky se rozvíjející fakultou. Nabízí přátelské prostředí, moderní výukové metody, špičkové odborníky všech přednášených oborů a kontakty na evropské a americké univerzity. Součástí studia jsou jak tradiční přednášky a semináře, tak moderní formy vzdělávání: studenti se zapojují do výzkumných projektů školy, k výuce se používají e-learningové metody, studenti absolvují praktické stáže dle oboru studia (v institucích státní správy a sociální intervence, redakcích novin, časopisů či v rozhlasových a televizních redakcích atp.) .