Business Leaders Forum | BLF je partnerem konference Svobodná firma
6206
single,single-post,postid-6206,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

BLF je partnerem konference Svobodná firma

Jak uvést do zdravých vzájemných vztahů různé protichůdné tendence, se kterými se při podnikání potkáváme? Živé příklady z praxe, které dlouhodobě fungují. Životní zkušenosti těch, kteří neřeší jen důsledky konfliktů, ale jsou zaměřeni k podstatě podnikových procesů. Zkušenosti, které pomohou orientovat se v nezdarech vlastního podniku. Návody, jak tvořivě nalézat nová řešení a nevzdávat se při tom základních lidských hodnot.

To vše v sobě zahrnuje konference Svobodná firma, jejíž partnery je i Business Leaders Forum. Konference se bude konat 18. října 2013 (Praha 5 – Smíchov, Nádražní 83, Paspův sál). Moderátorem akce bude herec Jaroslav Dušek.

Přijďte si i Vy poslechnout přednášky 13 řečníků, zapojit se do diskusí a inspirovat se životními zkušenostmi. Více informací naleznete zde.

https://csr-online.cz/wp-content/uploads/2013/10/Pozvánka-Svobodná-firma.pdf