Business Leaders Forum | Síť mateřských center pořádá workshop pro zaměstnavatele
6284
single,single-post,postid-6284,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Síť mateřských center pořádá workshop pro zaměstnavatele

Síť mateřských center pořádá v rámci projektu Společnost přátelská rodině již třetí z pěti workshopů pro zaměstnavatele, který proběhne pod záštitou náměstkyně hejtmana Olomouckého kraje Yvony Kubjátové dne 13. listopadu 2013 na Krajském úřadě OLK. Seminář je určen zaměstnavatelům i zaměstnancům/zaměstnankyním z komerční, státní i neziskové sféry a bude se věnovat oblasti rovných příležitostí a oblasti slaďování rodinného a pracovního života. Bližší program najdete společně s přihláškou v příloze. Účastníci/ce workshopu mj. obdrží publikaci Společnost přátelská rodině.

Kapacita workshopu je omezená, vyplněné přihlášky, prosím, posílejte na adresu lucie.nemesova@materska-centra.cz do 10. 11. 2013. Více informací o projektu najdete na www.familyfriendly.cz.

[one_half]

[/one_half][one_half_last][/one_half_last]