Business Leaders Forum | Pozvánka na konferenci k projektu Společnost přátelská rodině
6538
single,single-post,postid-6538,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Pozvánka na konferenci k projektu Společnost přátelská rodině

Naše partnerská organizace Síť mateřských center si vás dovoluje pozvat na konferenci k projektu Společnost přátelská rodině. Proběhne zde slavnostní vyhlášení výsledků celorepublikového kola soutěže Společnost přátelská rodině, témata budou zaměřena na alternativní formy péče o děti, slaďování rodinného a pracovního života a rovné příležitosti pro všechny generace. Vystoupí zde Rostya Gordon-Smith (personalistka), Petr Skondrojanis (LMC), Tereza Valkounová (Asociace lesních MŠ)  a další významné osobnosti. Certifikáty oceněným organizacím předá ministr práce a sociálních věcí Ing. František Koníček.

Akce proběhne v pátek 22. listopadu 2013 v Michnově paláci v Praze.

Více informací nalezne v pozvánce a programu. Na konferenci je možné přihlásit se on-line. Z důvodu omezené kapacity, se prosím hlaste do 13 listopadu.

[one_half][/one_half][one_half_last][/one_half_last]