Business Leaders Forum | Navštivte semináře a závěrečnou konferenci v rámci Global Entrepreneurship Week
6573
single,single-post,postid-6573,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Navštivte semináře a závěrečnou konferenci v rámci Global Entrepreneurship Week

Největší celosvětová iniciativa na podporu podnikání, Global Entrepreneurship Week, letos poprvé probíhá také v České republice. Rádi bychom vás, jakožto partneři této  iniciativy, pozvali na tři klíčové události, které se budou v rámci GEW konat v druhé polovině listopadu.

Navštivte semináře 19. a 20. listopadu 2013 v Ostravě a v Brně a dozvíte se “Jak dále rozvíjet svůj startup/podnikání”. Řečníky budou odborníci na rozvoj podnikání, majitelé úspěšných startupů a představitelé státní správy, kteří přiblíží plány a programy podpory podnikání v daných regionech. Více informací o místě konání a možnostech registraci naleznete v pozvánkách – Brno, Ostrava.

V pátek 22. listopadu 2013 v Kaiserštejnském paláci na Malostranském náměstí v Praze proběhne závěrečná konference Global Entrepreneurship Week Czech Republic 2013 na téma “Jak podpořit startupy a podnikání v České republice”. Mezi tématy konference budou plány, jak podpořit startupy a podnikání ze strany Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, a optimalizace podmínek pro podnikání. Diskuze se zúčastní představitelé státního správy a organizací a projektů podporující startupy a podnikání v České republice. Více informací a možnosti registrace naleznete zde.

Pořadatelem seminářů a konferencí je společnost European Leadership & Academic Institute (ELAI), která je naší členskou organizací.

[one_half]

[/one_half][one_half_last]

[/one_half_last]