Business Leaders Forum | Členské firmy BLF oceněny v soutěži Společnost přatelská rodině
6779
single,single-post,postid-6779,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Členské firmy BLF oceněny v soutěži Společnost přatelská rodině

Projekt Společnost přátelská rodině, který organizuje Síť mateřských center po celé republice, dospěl po devíti měsících usilovné práce do finále.  Výsledkem je 10 oceněných organizací s celorepublikovým působením, které získaly certifikát s názvem projektu „Společnost přátelská rodině“. Slavnostní předání proběhlo na konferenci v Praze 22. listopadu 2013.

Společnosti byly posuzovány podle 4 základních kritérií:

  • Zaměstnavatelské podmínky (management mateřské a rodičovské dovolené, flexibilní formy práce, diverzita pracovních týmů, rovné odměňování, rovné příležitosti)
  • Prorodinné aktivity organizace (podpora prorodinných aktivit, podpora mezigeneračního soužití a podpora seniorů, podpora hendikepovaných osob a osob se speciálními potřebami)
  • Společenská odpovědnost firem (podpora a rozvoj regionu, dobrovolnictví, transparentní podnikání, protikorupční chování)
  • Prostředí firmy (zdravé a nekuřácké pracovní prostředí, bezbariérový přístup, ekologické chování organizace a udržitelný rozvoj)

Společnosti přátelské rodině za rok 2013 jsou:  Contract Administration spol. s r.o.ČSOB a.s.Direct Parcel Distribution CZ s.r.o.GE Money Bank a.s.Linet spol. s r.o.Siemens s.r.o.T-Mobile Czech Republic a.s.Vodafone Czech Republic a.s.www.scio.cz s.r.o. a Zentiva Group a.s..

Mezi oceněnými organizacemi jsou mimo jiné i členové naší platformy a další firmy, které se aktivně zapojují do našich projektů. Jsou to ČSOB a. s., GE Money Bank a. s., Vodafone Czech Republic a. s. a Linet spol. s. r. o..

Více informací se dozvíte zde.

[one_half][/one_half][one_half_last][/one_half_last]