Business Leaders Forum | Zaměstnanci NET4GAS předali darovací certifikáty pro Zvíře v nouzi a Člověka v tísni
7022
single,single-post,postid-7022,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Zaměstnanci NET4GAS předali darovací certifikáty pro Zvíře v nouzi a Člověka v tísni

Člen naší platformy NET4GAS cíleně a dlouhodobě přispívá k rozvoji lokalit ve své působnosti. Aktivně se angažuje v oblastech ochrany přírody a životního prostředí, výchovy, vzdělávání a výzkumu a podpory komunitního rozvoje. Zaměstnanci společnosti NET4GAS předali 5. prosince darovací certifikáty pro sbírku Zvíře v nouzi a programy sociální integrace o.p.s. Člověk v tísni. Klíčem pro výběr sbírek bylo, zda spadají do celkové strategie společenské angažovanosti společnosti NET4GAS, a to do programů Blíž přírodě a Blíž poznání.

„Českému svazu ochránců přírody, který je pořadatelem sbírky Zvíře v nouzi, jsme dlouhodobým generálním partnerem. Zvolili jsme sbírku, kterou jsme zatím v rámci našeho partnerství nepodpořili a která zejména v tomto roce, zasaženém povodněmi, pomoc potřebuje. Člověk v tísni je dlouhodobě podporován z programu podpory volnočasové angažovanosti zaměstnanců – programu Companius. Jedná se tedy o organizace, které nám po celou dobu spolupráce prokazují, že darované finance jsou účinně a účelně využité.“ Zuzana Kučerová, zodpovědná za programy CSR v NET4GAS.

Cílem sbírky Zvíře v nouzi je finanční podpora celé Národní sítě záchranných stanic, která – zachraňuje poraněné volně žijící živočichy s cílem jejich opětovného vypuštění do přírody, pečuje o trvale handicapované volně žijící živočichy a podporuje environmentální výchovu a informovanost o ochraně přírody.

Programy sociální integrace o.p.s. Člověk v tísni se věnují fenoménu chudoby a sociálního vyloučení v ČR. Nabízí přímou podporu rodinám i jednotlivcům, kteří se ocitli v tíživé životní situaci a zároveň iniciují a podporují systémové změny, které vedou k sociálnímu začleňování a snižují míru chudoby.

Více informací se dozvíte zde.