Business Leaders Forum | Zapojte se do výzkumu o zapojení firem do CSR
7122
single,single-post,postid-7122,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Zapojte se do výzkumu o zapojení firem do CSR

Jedná se o výzkum CSR malých, středních a velkých podniků vedený v rámci doktorského studia na Mendelově univerzitě v Brně.

Výsledkem tohoto výzkumu bude zpracovaná analýza aktuálního stavu vnímání a zavádění CSR oslovených podniků. Návrhy a doporučení vyplývající z výzkumu budou zpracovány do metodiky, která usnadní představitelům jednotlivých podniků zhodnocení, zavádění a rozvoj tohoto konceptu.

Dotazník je k dispozici zde.

Jeho vyplněné zabere méně než 15 minut. Dotazník je strukturován tak, že Vám současně poskytne základní informace využitelné v podnikové praxi z oblasti CSR – prezentace k problematice CSR ke stažení zde.

Blíže k výzkumu

Společenská odpovědnost firem (CSR) je velmi diskutovaným tématem napříč Evropskou unií a aktuálně i v České republice. Vláda ČR připravuje Národní akční plán pro oblast CSR, který by mohl blíže přiblížit tuto problematiku široké veřejnosti.

Firmy v rámci svých aktivit mnohdy realizují některé vybrané kapitoly společenské odpovědnosti, aniž by si tento fakt uvědomovaly. Dizertační práce, pro níž je výzkum veden, mapuje aktuální stav znalosti, zavádění CSR ve firmách. Účastí na tomto výzkumu můžete zjistit, jaké činnosti v CSR již realizujete.