Business Leaders Forum | Petra Antošová patronkou Lean In klubu
7146
single,single-post,postid-7146,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Petra Antošová patronkou Lean In klubu

Jsme rádi, že můžeme představit novou patronku Lean In klubu – Petru Antošovou.

Petra je nezávislou konzultantkou pro oblast rozvoje organizací, vzdělávání a rozvojové spolupráce. Zaměřuje především na oblast neziskového sektoru. Jejím cílem je pomáhat organizacím růst, vzdělávat se a realizovat kvalitní projekty a programy, které mají smysl.

Pracovala pro CARE Česká republika, Člověka v tísni, pro ADRU a další rozvojové organizace. Působila v rozvojových zemích v Asii i Africe. Vyučuje a studuje doktorandské studium na Univerzitě Karlově. Nedávno začala blogovat pro Ateliér Pexeso.

Lean In Petra podpořila těmito slovy:

Projekt Lean In mne zaujal z mnoha důvodů. I přesto, že sama nepůsobím v oblasti byznysu, postavení žen (a matek) na trhu práce je oblastí, ve které se chci do budoucna angažovat. Jako pro pracující mámu je pro mne důležité mít kolem sebe vzory a nechat se inspirovat silnými ženami, které dokáží jít si za svým, často proti proudu a postavit se za svá práva. Právo na to být spokojenou matkou a zároveň se profesionálně věnovat své profesi považuji v současné době za jedno z těch úplně nejdůležitějších. Proto podporuji Lean In klub, protože věřím, že právě prostřednictvím setkávání a sdílení zkušeností lze z dlouhodobého hlediska posilovat roli žen ve společnosti a přispět k boření mýtů a stereotypů v oblasti genderu, kterých je v naší společnosti stále nepřijatelně mnoho.

Více o Petře si můžete přečíst tady:

www.petra-antosova.cz
http://navolnenoze.cz/prezentace/petra-antosova/
www.about.me/petraantosova
www.linkedin.com/in/petraantosova/