Business Leaders Forum | Komunikace a intuitivní pedagogika D. Schwartze
7178
single,single-post,postid-7178,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Komunikace a intuitivní pedagogika D. Schwartze

Zveme na seminář Rozvoj intuice a primární komunikace s Dieterem Schwartzem, který se koná dne 20.ledna v Domě osobního rozvoje Maitrea na Starém Městě. Seminář pořádá Institut Duhovka manželů Janečkových (partner BLF).

Dieter Schwartz je koučem, dirigentem, učitelem a především nejvýznačnějším německým lektorem intuitivní pedagogiky. Intuitivní pedagogika je geniální metoda práce se sebou samým, která nám přináší nové možnosti komunikace s druhými lidmi.

Na semináři se budete mj. skrz výklad a rozhovory vycházející z konkrétních příkladů učit rozlišovat různé roviny komunikace a pracovat s nimi.

Metoda je určena všem, kteří pracují s lidmi, manažerům, personalistům, lidem pracujícím v neziskovkách apod. Díky metodě se začnete konstruktivně a kreativně zacházet s vlastními i cizími nedokonalostmi a mnohé další měkké dovednosti.

Seminář se koná v domě osobního rozvoje Maitrea – Týnská ulička 6, Praha 1. Cena: 1600 Kč. Těšíme se na Vás!

Video s D. Schwartzem zde.

Pozvánka: komunikace dieter schwartz leden 2014