Business Leaders Forum | Firemní kultura a úspěch společnosti – návody z dílny světových leadrů
7192
single,single-post,postid-7192,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Firemní kultura a úspěch společnosti – návody z dílny světových leadrů

ČSOB, člen BLF, zve na odborný workshop projeku práce a rodina, který se koná 22. ledna v Ústí nad Labem.

Témata semináře budou programy pro zaměstnance-rodiče, sdílené hodnoty a jejich význam pro firmu a současné trendy v rozvoji a motivaci lidí. Tématy vás provedou HR specialisté z ČSOB, kteří mají dlouholeté praktické zkušenosti s řízením programů rozvoje firemní kultury.

Hosty workshopu jsou zástupci mezinárodní společnosti Primeast, specializující se na rozvoj lidí a zavádění hodnotového systému dle Richarda Barretta do firem.

Workshop se koná ve středu 22. ledna 2014, 13:00-17:00 na adrese Mírové náměstí 1/1, Ústí nad Labem, palác Zdar, zasedací místnost č. 258

Účast na workshopu je pouze pro registrované zájemce, zarezervujte si, prosím, závazně svoje místo co nejdříve pomocí registračního formuláře, který naleznete zde nebo na www.csob.cz (ČSOB – Kariéra u nás- Práce i rodina) nebo e-mailem na praceirodina@csob.cz.

Program workshopu naleznete zde.

Workshop probíhá v rámci projektu Práce i rodina, reg. číslo: CZ.1.04/3.4.04/88.00051. Díky podpoře ESF a státního rozpočtu ČR je účast na workshopu bezplatná.