Business Leaders Forum | Zaměstnanost mladých – dotazník pro EU
7425
single,single-post,postid-7425,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Zaměstnanost mladých – dotazník pro EU

Tato zpráva je určena zejména mladým podnikatelům a týká se tématu jejich zaměstnavatelnosti a podpory mladých podnikatelů. Na základě odpovědí z dotazníku¨a příkladů z praxe se bude utvářet budoucí politika EU.

Dotazník je součástí procesu Strukturovaného dialogu, který je zaštítěn Evropskou komisí a představuje nástroj, jak mohou lidé, zejména mladí, spoluvytvářet svou budoucnost tím, že se jejich názory dostanou k politikům na národní i evropské úrovni. Aktuální dotazník je určen i pro zaměstnavatele, kteří se skrze dotazník mohou vyjádřit k procesu přípravy mladých pro budoucí povolání.

Výsledky těchto dotazníků zpracuje tým projektu Kecejme do toho ve spolupráci s Odborem mládeže MŠMT a budou prezentovány na konferenci v dubnu 2014 v řecké Soluni.

Více informací o projektu a konzultacích zde:
www.kecejmedotoho.cz
www.ec.europa.eu/youth/

Odkaz na on-line dotazník zde.