Business Leaders Forum | Pozvánka na diskusi z cyklu Zodpovědný kapitalismus
7567
single,single-post,postid-7567,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Pozvánka na diskusi z cyklu Zodpovědný kapitalismus

Jménem Bata Shoe Foundation a Univerzity Tomáše Bati zve Business Leaders Forum své členy i další zájemce  na panelovou diskusi Lidé jako klíč k úspěšnému podnikání, která je součástí přednáškového cyklu Zodpovědný kapitalismus pořádaného na počest Tomáše J. Bati.

Mezi řečníky budou Peter Brabeck-Letmathe, předseda představenstva společnosti Nestlé, a Jan Bubeník, zakladatel a řídící partner, Bubenik Partners. Role moderátora se ujme Daniel Anýž, komentátor Hospodářských novin.

Panelová diskuze se bude konat 4. března 2014 od 14:00 do 15:30 hodin v Kongresovém centru České národní banky (Senovážné náměstí 30, Praha 1).

Bata Shoe Foundation vytvořila tento přednáškový cyklus, aby uctila památku Tomáše J. Bati a jeho vztah k zodpovědnému podnikání a službě. Předchozími řečníky byli Ratan N. Tata, bývalý předseda Tata Sons Limited, prof. Muhammad Yunus, nositel Nobelovy ceny míru, a Paul Polman, generální ředitel společnosti Unilever.

Více informací zde.

Leták k diskusi zde.

Odkaz na FB Event panelové diskuse zde.

Registrovat se je možné zde.