Business Leaders Forum | Nadace Vodafone zdvojnásobí pomoc obětem násilí na Ukrajině
7626
single,single-post,postid-7626,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Nadace Vodafone zdvojnásobí pomoc obětem násilí na Ukrajině

Tisková zpráva

Nadace Vodafone v rámci svého programu Blesková pomoc vyzývá širokou veřejnost: „Pošlete příspěvek ve tvaru DMS SOSUKRAJINA na číslo 87777 a my vaši pomoc zdvojíme“. Cílem je shromáždit finanční prostředky, které budou použity na pomoc obětem násilí na Majdanu a jejich rodinám. Nadace již jednorázovým darem 200 000 Kč podpořila organizaci Člověk v tísni a její sbírkové konto Pomoc Ukrajině. Zdvojnásobí také výtěžek z dárcovských DMS zaslaných ze sítě Vodafone pro humanitární sbírky organizací Člověk v tísni, Charita ČR a Lékaři bez hranic. Cena jedné DMS je 30 Kč. Výzva Nadace Vodafone platí pro příspěvky zaslané do neděle 2. března 2014, a to do maximální výše 250 000 Kč.

 Dárcovskou sms lze poslat ve tvaru DMS SOSUKRAJINA na číslo 87777.

Cílem programu Blesková pomoc je motivovat zákazníky Vodafone k větší solidaritě v případě závažných humanitárních katastrof. Program pomohl výrazně navýšit počet DMS zaslaných humanitárním organizacím již při své premiéře během povodní v České republice v roce 2010. Během hladomoru v „Africkém rohu“ se počet zaslaných DMS ve vybraném období více než zdesetinásobil. Během okamžité humanitární pomoci na Filipínách se podařilo díky DMS kampani vybrat finanční pomoc ve výši téměř 1 milion korun, a to pouze mezi zákazníky Vodafone. Nadace vybranou částku zdvojnásobila a přidala ještě jednorázovou sumu 500 000 Kč. Cena jedné DMS je 30 Kč, Nadace Vodafone přidá za každou DMS dalších 30 Kč.

 Podrobnosti na nadacevodafone.cz