Business Leaders Forum | Manažeři a studenti u jednoho stolu
7670
single,single-post,postid-7670,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Manažeři a studenti u jednoho stolu

Na půdě Langhans proběhlo ve středu 26. února setkání účastníků letošního ročníku projektu Stínování manažerů.

Projekt, který Business Leaders Forum organizuje po neuvěřitelných 22 let, si užil slavnostní okamžik, při kterém se setkali manažeři se svými ,,stíny” a zasedli ke kulatému stolu ke vzájemné diskusi o tématu rozvoje studentů v rámci mimouniverzitního tréninku. Během diskuse si studenti s manažery předali zpětnou vazbu a vyměnili si své zážitky a zkušenosti z projektu, jehož cílem je sdílení zkušeností a provazování akademické a profesionální sféry. Mezi další cíle projektu patří rozvoj studentů, vnášení nových náhledů do zaběhlých firemních prací a především vhled do sféry etického podnikání.

Diskuse otevřela zajímavá témata, která byla obohacující pro obě strany. Na toto drobné setkání bude navazovat velké setkání všech účastníků projektu, kteří byli jeho součástí v uplynulých 22 letech. V následujících měsících vznikne jak reálná, tak virtuální síť vztahů, tzv. Shadowing Alumni Network. O detailech Vás budeme brzy informovat.

Všechny fotografie si prohlídněte dole ve Fotogalerii.