Business Leaders Forum | Konference Corporate Health Day 2014
7679
single,single-post,postid-7679,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Konference Corporate Health Day 2014

Ve čtvrtek 27. března 2014 se uskuteční v Mramorovém sále v Rytířské ulici 1. ročník unikátní konference o Zdravé firmě s názvem Corporate Health Day 2014. Business Leaders Forum je partnerem akce.

Konference je určena všem, kteří mohou ve firmách opravdu něco změnit – generálním ředitelům, majitelům firem a předním HR stratégům, ale i těm, kteří se chtějí nechat inspirovat úspěšnými leadery a projekty.

Na konferenci vystoupí řada zajímavých českých i zahraničních osobností (Pavel Kysilka, Milan Vašina, Stuart Smith, ale třeba i  Martin Holly, Šimon Ornest, Petr Koukal). O občerstvení se postará Perfect Canteen Filipa Sajlera a o večerní koncert skupina The Tap Tap.

Výtěžek konference poputuje do sbírky v rámci projektu Studeo Jedličkova ústavu. Organizátorem konference je společnost Human Garden, generálním partnerem akce Česká spořitelna a.s.

Více informací naleznete zde.