Business Leaders Forum | Nový člen: Novida, slabozrací a nevidomí maséři
7762
single,single-post,postid-7762,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Nový člen: Novida, slabozrací a nevidomí maséři

Novida je nezisková organizace, jež si klade za cíl pomoci handicapovaným lidem s jejich profesním uplatněním. Jsme rádi, že ji můžeme uvítat jako nového člena Business Leaders Fora.

Novida věří, že i s handicapem je možné poskytovat kvalitní služby. Vychází z přesvědčení, že lidé se zrakovým handicapem jsou často obohaceni darem vnímat věci neviditelné a cit v jejich rukou bývá výjimečný. V Novidě je možné si vybrat různé druhy masáží z nabídky, nebo se individuálně domluvit na typu masáže. Masáže probíhají v prostorech v Praze Kunraticích. Cílem je, aby byla masáž nastavena přesně podle přání klienta a ten se cítil naprosto spokojený. Po příjemné návštěvě v Novidě pak odchází domů odpočatý, uvolněný, bez bolestí a s pozitivní náladou.

Masáže v Novidě provádějí kvalifikovaní nevidomí maséři s příslušnou certifikací a zkušenostmi. Absolvovali buď 3letý studijní obor rekondiční a sportovní masér nebo masérský půlroční intenzivní akreditovaný rekvalifikační kurz pro slabozraké a nevidomé maséry.

Více o Novidě zde.